TÜHJENDA OMA POSTKAST – Gopi Kallayili raamatust "Internet Sinu sees"

New Camaldoli eraklas konarlikul Big Suri rannikul peab 11 munka oma kloostrit. Neil on oma veebisait aadressil: www.contemplation.com.
Eraklike munkade kohta on nad digitaalse turunduse ja internetiavaruste haaramise alal üsnagi taiplikud. Samas on nad ülihästi kohastunud keskenduma oma sisemaailma võrgustikule, hallates oma rikkalikku siseelu, mis on pühendatud meditatsioonil, vaikusel ja mõtlemisel põhinevale treeningule. Nad on leidnud tasakaalu, tundes internetiavarustes peituvaid põhimõtteid, mis nendega sügavalt kaasa helisevad.
See on väljakutset esitav tasakaal, mille me kõik peaksime leidma: osasaamine välisest maailmast ilma ennast kaotamata. Me logime oma mobiilseadmetesse ja äkitselt on see meid endasse neelanud. Jumal küll! Ma ärkan hommikul ja juba on mulle saadetud 87 sõnumit! Niisiis – peatume, tõmbame hinge ja korrastame oma elektronpostkasti, libisedes süstemaatiliselt läbi sotsiaalmeedia sõnumite märguannete, e-kirjade ja koosolekukutsete. Me kustutame, paigutame kaustadesse ja seame prioriteedid. Me saadame edasi. Me eemaldame, tehes ruumi olulisele. Üks sõnum korraga.
Eelmine
Tarkus on teadvuse kasvamine!
Järgmine
KOGUNEMINE JÕE ÄÄRES – Gopi Kallayili raamatust "Internet Sinu sees"