X
 x 

Sinu ostukorv on tühi.
promo
promo
e-raamatud: Teadvuse anatoomia e-raamat

Autorist

Ishwar Chandra Puri (sünd 1926) on rahvusvaheliselt tuntud autor ja Inimteadvuse Uurimise Instituudi (toim. ingl the Institute for the Study of Human Awareness) rajaja. Inimteadvuse Uurimise Instituut (ISHA) asutati 1960. aastal Harvardi Ülikooli juures. Instituudi eesmärgiks on pakkuda harivaid materjale ning juhatust inimestele või organisatsioonidele, kes soovivad põhjalikumalt süveneda inimvõimeid ja inimese vaimset võimekust puudutavatesse teemadesse.

Ishwar C. Puri on pidanud loenguid ja töötubasid teadvuse olemuse ja inimese teadlikkuse teemadel üle neljakümne aasta. Tema loengud ja õpetused on leidnud oma väljundi paljude raamatute ja muude abistavate materjalidena. Tema esitlused on rajatud unikaalsetele läbitunnetatud kogemustele, mida ta väljendab alandlikult ja armastusega. Ishwar C. Puri loenguteemade valdkond on avar, puudutades teadust, religiooni, filosoofiat, inimsuhteid, haridust, tervist, inimteadlikkust ja teadvust.

Ishwar C. Puri on õppinud Harvardi Ülikoolis ja töötanud India valituse teenistuses. Hiljem sai ta Ameerika Ühendriikide kodakondsuse. Jätkuvalt on ta ametis konsultandi, juhatuse esimehe ja vanemnõunikuna mitmetes ülemaailmsetes ühingutes.

Ishwar C. Puri on suure meistri Hazur Sawan Singh Ji pühendunud järgija, kellelt ta sai pühitsuse juba 9-aastaselt. Vaatamata oma praegusele vanusele jätkab ta tööd Inimteadvuse Uurimise Instituudis nõustaja, juhataja ning harivate materjalide kirjastajana. ISHA kodulehekülg asub aadressil: http://ishanews.org/

Teadvuse anatoomia e-raamat

Teadvus kui kogemuse looja on sinu sees… sinu mina sees ning kõik vastused peavad tulema sealt.
Kirjeldus

 

Lae alla TASUTA E-RAAMAT SIIT

Me elame kurdistava müra keskel; äreval, kiiretempolisel ajastul, kus enamikul meist pole aega ega tahtmist näha kaugemale lähimast tunnist. Tõeline elu aga kasvab meie sees. Iga intelligentne inimene, kes on võimeline sügavamaks süvenemiseks ning on ühtlasi suuteline mõistma inimeksistentsi elementaarsemaid tõdesid, suudab järeldada, et universumis ja samuti tema enda elus on peidus suur müsteerium. Kuni see müsteerium pole lahendatud, pole elul ka tõelist tähendust ja inimene ei leia iseendas rahu.

    

 “Teadvus kui kogemuse looja on sinu sees… sinu mina sees ning kõik vastused peavad tulema sealt. Õpetaja, guru, meister – ta peitub meie endi sees ja meie peame ta avastama “iseendas”. Ent me oleme niivõrd harjunud otsima väljastpoolt, et meie sees olev meister tuleb väljapoole! Ta tuleb välja meiega rääkima; ja mitte sellepärast, et “tõde” asuks väljaspool, vaid meie ise ei vaata kusagile mujale!”

 

End raamatul algusest lõpuni kaasas kanda laskmine on kui Odüsseia rännakul osalemine läbi erinevate inimteadvuse astmete. See on tõeline avastus – leid, mis paljastab inimmõistuse kättesaadavusest kõrgemal oleva teadmiste tasandi. 

 

Ishwar Chandra Puri (sünd 1926) on rahvusvaheliselt tuntud autor ja Inimteadvuse Uurimise Instituudi (ISHA) asutaja. Oma raamatus „Teadvuse anatoomia“ süveneb ta inimteadvuse erinevatesse tasanditesse, eesmärgiga tuua vaimne kogemus argiellu. Autori sõnul on armastus ja loogika pikka aega toiminud üksteisest lahus ja tekitanud meis „lõhestunud teadvuse“. “Teadvuse anatoomia” juhatab läbi uurima oma teadvuse sügavusi ning jõudma intuitsiooni, terve mõistuse, armastuse ja loogika kokkusulandumise võimalikkusse. 

Kui soovid tellida "Teadvuse anatoomiat" trükitud kujul, saad seda teha SIIT.  

 

Võta ühendust
Küsimuste korral kirjuta meile info@elford.eu või helista +372 508 1944