X
 x 

Sinu ostukorv on tühi.

Teenuse tingimused Elford Press
logo-invoice

Elford Press E-poe KASUTUSTINGIMUSED

Elford Press (juriidiline nimi Elford Capital OÜ reg.kood 12643453 asukoht: Kärneri 6/2 - 18 Tallinn, tel: 5081 944)

Üldised tellimistingimused

Üldised tellimistingimused kehtivad Elford Pressi (edaspidi nimetatud Elford Press) interneti kodulehel www.elford.eu (edaspidi nimetatud Koduleht) asuva raamatute ja teiste e-raamatute (edaspidi nimetatud Toode või Tooted) tellimiskeskkonna vahendusel (edaspidi nimetatud E-pood) tellimisel tekkivate õigussuhete kohta.

Lisaks käesolevatele üldistele tellimistingimustele reguleerivad Tellija ja Elford Pressi vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid, E-poe Toodete hinnakiri ja väljakujunenud head tavad.

Käesolevate üldiste tellimistingimuste ning kehtivate E-poe Toodete hinnakirjaga on võimalik tutvuda Elford Pressi Kodulehel.

1.Toodete tellimise kord

1.1 Toodete tellimiseks peab Tellija registreerima end Elford Pressi internetikeskkonna (edaspidi nimetatud Internetikeskkond) kasutajaks.

1.2 Tellija valib soovitud Toote(d), määrab iga Toote koguse, Toodete eest tasumise ning kohaletoimetamise viisi. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist on Tellijal võimalik tellimus üle vaadata ning muuta esitatud tellimust. Pärast tellimuse üle vaatamist Tellija kinnitab tellimuse. Tellimust on võimalik esitada eesti keeles.

1.3 E-poes näidatud Toodete hinnad ei sisalda käibemaksu.

1.4 Tellitud Toodete hinnale lisandub Toodete kohaletoimetamise tasu vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile.

1.5 Tellija poolt kinnitatud tellimuse eest on Elford Pressile võimalik tasuda internetipanga lingi abil.

1.6 Tellija ja Elford Pressi vaheline leping loetakse sõlmituks pärast seda kui Tellija on Tellimuse kinnitanud ja Elford Press on edastanud Tellijale Tellimuse kinnituse.

1.7 Tellimus jõustub Elford Pressi poolt Tellijale Toote välja saatmisega.

2.Toodete kohaletoimetamine

2.1 Tellitud Tooted toimetab Elford Press Tellijale vastavalt Tellija poolt tellimuse esitamisel valitud viisile: kas SmartPOSTi pakiautomaadi kaudu, kulleriga või Tellijaga kokkuleppel Elford Pressi asukohas.

2.2 Kohaletoimetamise viisi valib Tellija tellimuse vormistamisel. Kohaletoimetamise hinnad on fikseeritud hinnakirjas, mis on Tellijale nähtav Tellimuse vormistamisel.

2.3Toodete kohaletoimetamise aeg:

2.3.1 Toode toimetatakse Tellijani E-poes märgitud aja jooksul. E-poes märgitud kohaletoimetamise ajad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires kohale toimetamisel. Välismaale kohaletoimetamise osas vaata punkti 2.6.

2.3.2 Tooted, mille tarneaeg on 4 nädalat, toimetatakse Tellijani 20 tööpäeva jooksul.

2.3.3 Kui tellimus sisaldab Tooteid, mille tarneaeg on 2-4 nädalat, siis toimetatakse kõik Tooted Tellijale ühe pakina arvestades pakis olevatest Toodetest pikimat tarneajaga.

2.4 Toodete tasuta kohaletoimetamine

2.4.1 Elford Press toimetab tellitud Tooted Tellijani tasuta kui:

2.4.1.1 tellitud Toodete maksumus on üle 25 € ja Toodete kättesaamise kohaks on Tellija valinud pakiautomaadi.

2.4.1.2 Tellija on märkinud Toodete kättesaamise kohaks Elford Pressi asukoha.

2.5 Toodete kättetoimetamise viisid

2.5.2 SmartPOST toob Toote(d) Tellija poolt valitud pakiautomaati Eesti piires järgnevalt:

- järgmisel tööpäeval juhul, kui tellimus on vormistatud tööpäeval enne kella 15.00;

- Tellides ainult eestikeelseid raamatuid alates kella 15.00 jõuab tellimus pakiautomaati ülejärgmisel tööpäeval.

- Muude tingimuste puhul on tellimuse kohaletoimetamise aeg kuni 7 tööpäeva, v.a juhul, kui pakk tellitakse välismaale.

Tellimuse pakiautomaati saabumisel saadetakse Tellija mobiilile ja e-posti aadressile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, vajadusel tellimuse eest kaardiga makstes, avaneb pakiautomaadi uks ning Tellija saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saatmisest Tellija mobiilile ja/või e-posti aadressile. Väljastamata pakkide kohta saadetakse Tellijatele täiendavalt 2 meeldetuletussõnumit. Kui Te pole 7 kalendripäeva jooksul pakil järel käinud, kuulub tellimus tühistamisele, Elford Press hoiab tellimuse summast kinni 4 € käsitlustasu ning tellimuse eest tasutud summa jääk tagastatakse Tellija arveldusarvele.

2.6 Tellimine ja Kohaletoimetamine väljaspoole Eesti Vabariiki

2.6.1 Elford Press pakub võimalust tellida raamatuid väljapoole Eesti Vabariiki. Välismaale tellimiseks lisa soovitud tooted ostukorvi, vali kättetoimetamisviisiks kuller, sisesta aadress ja vali riikide nimekirjast sihtpunkt. Olenevalt riigist kulub tellimise täitmiseks 7-30 tööpäeva.

2.6.2 Väljaspoole Eesti Vabariiki tellimuse kohaletoimetamise hinnad on fikseeritud hinnakirjas, mis on Tellijale nähtav Tellimuse vormistamisel.

2.6.3 Juhul kui Elford Pressil ei ole võimalik tellimust Tellijani toimetada Tellijast tulenevatel põhjustel, siis kuulub tellimus tühistamisele, Elford Press hoiab tellimuse summast kinni Tellimuse tagastamisega seotud kulud ning tellimuse eest tasutud summa jääk tagastatakse Tellija arveldusarvele.

3. Tarbija õigus tellimusest taganeda

3.1 Tarbijast Tellijal (edaspidi nimetatud Tarbija) on õigus Toodete tellimusest põhjust avaldamata taganeda alates tellimuse tegemisest kuni Toodete kätte saamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul.

3.2 Tellimusest taganemiseks peab Tarbija Elford Pressile esitama kirjalikult , e-posti teel või kaupluses kohapeal suuliselt ühemõttelise taganemisavalduse või kasutama selleks taganemisavalduse tüüpvormi, mis on saadaval Elford Pressi kodulehel.

3.3 Tellimusest taganemise avalduses peab Tarbija näitama ära pangakonto numbri ja pangakonto valdaja nime, kuhu kanda tagastatav raha. Sularaha tagasimakseid teostab Elford Press ainult kaupluses kohapeal tehtud taganemise korral, vaid Tarbija vastaval sõnaselgel nõusolekul.

3.4 Juhul kui Tarbija taganeb tellimusest, siis kohustub Tarbija tagastama kasutamata ning kahjustamata Tooted viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest arvates. Tarbija võib tagastada Tooted Elford Pressi kauplustesse või posti teel aadressile: Elford Press, Kärneri 6/2 - 18, 13521 Tallinn. Tarbija kannab tellimusest taganemisel Toodete tagastamise kulud.

3.6 Elford Press tagastab Tarbijale tagastatud Toodete eest tasutud summa ja kohaletoimetamise tasu ulatuses, mis vastab Tellija poolt tasutud summale, kuid mitte rohkem kui 2,79 eurot. Juhul kui Tarbija tagastab tellitud Tooted osaliselt, siis Elford Press kohaletoimetamise tasu ei tagasta. Elford Press tagastab raha hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul taganemisteate saamisest arvates, tingimusel, kuid mitte varem kui 3 tööpäeva jooksul Tellija poolt tagastatud Toodete kättesaamisest. Elford Press tagastab Tarbijale saatmise kulud täies ulatuses juhul kui taganemise põhjuseks on puudustega Toode.

3.7 Juhul, kui Tellija poolt tagastatud Toode on kasutatud, siis on Elford Pressil õigus nõuda kahju hüvitamist summas kuni Toote müügihinnani sõltuvalt Toote väärtuse langusest. Nimetatud summa arvatakse maha Tellijale tagastatavast summast.

3.8 Digitaalseid tooteid (sh e-raamatuid) tagastada ei ole võimalik.

4. Registreerumise kord

4.1 Elford Pressi püsikliendiks saamiseks, peab Tellija registreerima ennast Internetikeskkonna kasutajaks aadressil www.elford.eu. Interneti keskkonda saab sisse logida ka Facebooki kontoga.

4.2 Püsikliendiks registreerides on Tellijal õigus edaspidi saada püsikliendile ettenähtud soodustusi vastavalt Elford Pressi püsikliendi programmile.

4.3 Registreerumiseks on vajalik täita kõik ankeedis antud lahtrid.

4.4 Peale registreerumist saadab Elford Press Tellijale tema poolt määratud e-posti aadressile kirja juhistega kasutajakonto aktiveerimiseks.

4.5 Peale kasutajakonto aktiveerimist saab Tellija enda poolt määratud kasutajatunnustega siseneda Elford Pressi Internetikeskkonda ning esitada Toodete tellimusi.

5. Tellija õigused

5.1 Tellijal on õigus tellida Tooteid E-poes Elford Pressi poolt sätestatud hinnaga ja fikseeritud tingimustel.

5.2 Tellijale saadetav Toode peab olema korrektne ja komplektne ning vastama Elford Pressi poolt fikseeritud tingimustele.

5.3 Tellijal on õigus esitada Toote tellimust ja Toodet ennast puudutavaid pretensioone Elford Pressile aadressil Kärneri 6/2 - 18, 13521 Tallinn või e-posti aadressi info(ät)elford.eu 30 kalendripäeva jooksul Toode kättesaamisest arvates.

5.4 Tellijal on õigus Toodete tellimusest taganeda vastavalt punktile 3.

5.5. Tellijal on õigus Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

6. Tellija kohustused

6.1 Tellimuse vormistamisel on Tellija kohustatud esitama tellimuse teostamiseks vajalikud andmed: ees- ja perekonnanimi, täpne aadress (tänav, maja nr, korteri nr, postiindeks, linn/asula/ või küla/maakond), kontakttelefon ning võimalusel e-posti aadress.

6.2 Juhul, kui Tellija ja Toote saaja on erinevad, peab Tellija esitama punktis 6.1. fikseeritud andmed ka saaja kohta.

6.3 Juhul, kui Tellija esitatud andmed on vigased ja/või mitte-täielikud ning ei vasta punktis 6.1. fikseeritule, ei garanteeri Elford Press Toote tellimuse nõuetekohast täitmist. Võimaluse korral võtab Elford Press Tellijaga ühendust, et täpsustada vigaseid või mittetäielikke andmeid.

6.4 Tellimuse vormistamisel kinnitab Tellija, et on nõus käesolevates üldistes tellimistingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma.

7. Elford Pressi õigused

7.1 Elford Pressil on õigus muuta käesolevat Üldiseid tellimistingimusi ilma ette teatamata avaldades uued kehtivad tingimused Internetikeskkonnas.

7.2 Elford Pressil on õigus igal ajal ette teatamata muuta E-poe hinnakirja avaldades uue hinnakirja Internetikeskkonnas.

7.3 Elford Pressil on õigus tellimuse aktsepteerimisest loobuda või tellimuse täitmisest loobuda, näiteks kuid mitte ainult, juhul kui hinnakirjas on avaldatud ekslikult vale hind.

7.4 Elford Press ei taga, et raamatu kirjastaja poolt koostatud raamatu sisu kirjeldus vastab Tellija arvamusele raamatu sisu kohta.

7.5 Juhul, kui Tellija ei täida käesolevate üldiste tellimistingimustega talle pandud kohustusi, ei garanteeri Elford Press tellimuse jõustumist ja/või nõuetekohast Toote saatmist.

7.6 Juhul, kui Tellija ei täida maksekohustust korrektselt, on Elford Pressil õigus avaldada Tellija andmed maksehäirete registris.

8. Elford Pressi kohustused

8.1 Elford Press kohustub Tellijani toimetama korrektse ja komplektse Toote(d).

8.2 Elford Press kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik Tellija pretensioonid.

8.3 Elford Press kohustub Tellija pretensiooni lahendama 7 tööpäeva jooksul juhul, kui pretensiooni põhjused on Tellijast mittesõltuvad. Juhul, kui pretensiooni põhjus on Tellija põhjustatud, peab Tellija selle koheselt kõrvaldama.

8.4 Elford Press kohustub välja vahetama Toodete praakeksemplarid. Elford Press vastutab üksnes tootmisvigade jm puuduste eest, mis olid olemas Toote üleandmisel Tellijale.

8.5. Kõik pooltevahelised vaidlused lahendatakse läbirääkimiste reel. Kui kokkuleppele ei jõuta ja Tellija soovib jätkata kaebuse esitamisega, siis on Tellijal õigus pöörduda Tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole aadressil Rahukohtu 2, Tallinn 10130.

Küsimuste tekkimisel helistage tööpäeviti kella 9-17 klienditoe telefonil (+372) 5081 944 või kirjutage e-posti aadressil:info@elford.eu.

Elford Press


Meist
Kontakt
Võta ühendust
Küsimuste korral kirjuta meile info@elford.eu või helista +372 508 1944