X
 x 

Sinu ostukorv on tühi.

Rahvusvaheliselt tuntud vaimse õpetaja Elisabeth Haichi unikaalne elulugu haarab  mitte ainult tema selle elu lugu, vaid tervet kogemusteseeriat läbi paljude kehastuste. Tema detailsed läbielamised, nähtuna lapse silmade läbi ning hilisemad üleelamised, saavad tema vaimse tee käivitajaks. 

pyhitsemine veebElades kahekümnenda sajandi Euroopas, ärkavad temas kauged kirkad mälestused pühitsemisest iidses Egiptuses, kus tema õpetaja, ülempreester Ptahhotep,  teda esoteerilistesse saladustesse pühendab. Raamatus avab Elisabeth Haich oma põhjalikke teadmisi sellest, kui peenelt on läbipõimunud karma reinkarnatsiooniga ning meie igapäevaelus tehtavad valikud meie vaimse arenguga. Ta jagab meiega varjatud tõdesid, mida vaid mõningad otsivad, leiavad ja edasi annavad, kinkides lugejale võimaluse need tõed iseendas läbi tunnetada.  „Sündmused ei ole olulised,“ ütleb ta, „vaid kogemused ja õppetunnid, mille me nende läbi saame.“  

Raamat on kirjutatud Elisabeth Haichi õpilaste palvel.

Pühitsemine on ajatu teos, mis inspireerib mitmete põlvkondade vaimseid otsijaid. Lugejal on võimalus teha autoriga kaasa erakordne reis elutõdede mõistmise maailma, kogedes raamatu vahendusel  teekonda, mis viis teda valgustumiseni või siis lihtsalt lasta end kaasa kanda põnevalt kirjutatud emotsionaalsel lool. Mõlemal juhul saab mõju lugejale olema sügav ja täis äratundmisi.

Raamat on müügil Rahva Raamatu ja Apollo kauplustes ning e-poes aadressil: www.elford.eu. Saadaval ka e-raamatuna. Ostes raamatu, annetad 1 euro lapsendamiskeskusele Oma Pere.


 

Võta ühendust
Küsimuste korral kirjuta meile info@elford.eu või helista +372 508 1944